UWAGA NOWOŚĆ !!!!! UBEZPIECZENIA dla ROWERZYSTY i ROWERU

lubie rowery- ubezpieczenie

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Pomoc dla każdego, kto jeździ na rowerze (także gdy nie jest jego właścicielem) i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi.

Kiedy możemy pomóc Nasze ubezpieczenie w wersji podstawowej działa w Polsce, a wersji rozszerzonej także za granicą. Może trwać już od jednego dnia do roku. Zobacz, w jakich sytuacjach możemy Ci pomóc: Nieszczęśliwy wypadek, Atak epilepsji lub omdlenie, Opcje dodatkowo płatne (zawał serca, krwotok śródczaszkowy)

lubie-rowery - ubezpieczenia

Wsparcie finansowe

Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku Twoje zdrowie znacząco i trwale się pogorszy (czyli doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu), wypłacimy Ci odszkodowanie. Dzięki temu będziesz mógł opłacić np. leczenie czy rehabilitację.

Wypłacimy Ci odszkodowanie, jeśli w czasie jazdy na rowerze, podczas jego prowadzenia, wsiadania czy zsiadania, zdarzy Ci się wypadek i:

  • Twoje zdrowie znacząco i trwale się pogorszy (czyli doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu) lub
  • dojdzie do Twojej śmierci – wówczas odszkodowanie dostaną Twoi bliscy.

Ważne

  • Mamy cztery warianty ustalania wysokości wypłaty za trwały uszczerbek na zdrowiu. Sam decydujesz, który wybierzesz.
  • Wypłacimy pieniądze niezależnie od liczby wypadków. To oznacza, że nie zmniejszymy sumy odszkodowania mimo wcześniejszych wypłat.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Pomoc dla każdego, kto jeździ na rowerze (także gdy nie jest jego właścicielem) i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi.

Ubezpieczenie bagażu

Dostaniesz odszkodowanie, jeśli: ktoś zrabuje Ci bagaż, kiedy będziesz jechać na rowerze, ktoś uszkodzi Twój rower, kradnąc bagaż, stracisz bagaż w wyniku wypadku

Ubezpieczenie OC

Wypłacimy pieniądze, jeśli: okaleczysz kogoś lub pozbawisz go życia, zniszczysz czyjąś własność, np. zarysujesz karoserię samochodu.

Ubezpieczenie casco

Wypłacimy pieniądze, jeśli: ktoś uszkodzi Twój rower, bagażnik, ramę, koła i inne tzw. wyposażenie stałe roweru, zrabuje (czyli odbierze Ci siłą) Twój rower.

Koszt ubezpieczenia - Bezpieczny rowerzysta w PZU

Polecany przez nas wariant składki